Szybka zmiana koła na drodze – jedna z usług naszej autopomocy.
Nasza pomoc drogowa służy pomocą nie tylko w przypadku kolizji lub wypadku. Do naszych zadań należy również pomoc na drodze, a też drobne naprawy oraz wymiana koła na drodze. Nie jest to wyjątkowa sytuacja na naszych drogach. Nierówności, dziury w asfalcie, gruz i metalowe części, którymi często łata się dziury w nawierzchni lub poboczu, do tego sama żywotność ogumienia, pozwala na dosyć częste awarie tego typu.

Pół biedy, jeśli masz ze sobą zestaw naprawczy i zapasowe koło. Czasem jednak koło dokręcone w wulkanizacji kluczem pneumatycznym uparcie nie daje się odkręcić, a stan koła zapasowego pozostawia wiele do życzenia. W takiej sytuacji pomoc specjalistów wydaje się być niezbędna, zwłaszcza, że my dysponujemy profesjonalnym zakładem wulkanizacji. Własnym.
Dlatego, jeśli masz problem ze zmiana koła w okolicy Zgorzelca, na autostradzie zadzwoń na 665 545 990 a my postaramy się być jak najszybciej u ciebie.

Samodzielna zmiana koła? Dobrze to przemyśl!

Robiłeś to już wiele razy? Nie obawiasz się konsekwencji źle założonego koła? Jeśli nie pamiętaj o ostrożności na drodze! Załóż kamizelkę i postaw trójkąt.

zmiana koła na drodze