Wielu naszych klientów zadaje nam to pytanie. Odpowiedź jest bardzo prosta. Zdecydowanie usługa przy której wykorzystujemy auto-lawetę nie należy do najdroższych. Dzięki doświadczeniu i posiadanemu taborowi samochodowemu jesteśmy w stanie zaoferować usługi na najwyższym poziomie, jednocześnie zachowując bardzo atrakcyjne ceny.

Pamiętajmy, ze nieumiejętnie holując samochód narażamy się na mandat karny lub co gorsza możemy spowodować dodatkowe uszkodzenia w naszym samochodzie. W takich sytuacjach chcąc załatwić sprawę na własną rękę tracimy nie tylko czas, ale i narażamy się na kilkukrotnie większe straty materialne.

Czas i bezpieczeństwo

Jak dobrze wiemy, przypadki awarii samochodów są dość powszechne. Nasz zespół jest w ciągłej gotowości, aby interweniować w jak najkrótszym czasie. Natychmiastowo po otrzymaniu zgłoszenia na miejsce wysyłany jest pracownik z auto lawetą gotowy do transportu unieruchomionego pojazdu.

Nie każdy pojazd samodzielnie odholujesz

Należy pamiętać, że zgodnie z prawem zabronione jest holowanie pojazdów w których nastąpiła awaria układu kierowniczego bądź hamulców.

Właściciele aut z przekładnią automatyczną oraz z napędem 4×4  muszą szczególnie uważać. W większości modeli tych samochodów samodzielne holowanie takich pojazdów jest zabronione i konieczne jest wezwanie auto lawety.

Nie musisz martwić się o brak sprzętu

Wybierając usługę auto-lawety nie musisz ponosić dodatkowego stresu, który związany jest z samym procesem holowania samochodu. Nie musisz także posiadać wymagającego oprzyrządowania. Nie każdy przecież wie, jak dobrać odpowiednią linę holowniczą oraz jak wyglądają procedury których należy przestrzegać podczas samego holowania (do najczęstszych błędów należy włączanie świateł awaryjnych).

Bez obciążeń dla poszkodowanych

Należy pamiętać, że usługi holowania czy auto lawety dla osób, które są poszkodowane w wypadkach drogowych czy kolizjach są holowane z OC sprawcy (bezgotówkowo!). Nasi pracownicy dostarczą samochód pod wskazane miejsce lub na posiadany przez nas plac.

Zaufaj doświadczonej firmie

Wybierając usługi rusin-pomocdrogowa mają Państwo pewność, że usługa zostanie wykonana na najwyższym poziomie z dbałością o stan techniczny transportowanego pojazdu. Zachęcamy do kontaktu z Nami.