20 września 2019, kategoria: Pomoc drogowa.

Wielu naszych klientów zadaje nam to pytanie. Odpowiedź jest bardzo prosta. Zdecydowanie usługa przy której wykorzystujemy auto-lawetę nie należy do najdroższych. Dzięki doświadczeniu i posiadanemu taborowi samochodowemu jesteśmy w stanie zaoferować usługi na najwyższym poziomie, jednocześnie zachowując bardzo atrakcyjne ceny. Pamiętajmy, ze nieumiejętnie holując samochód narażamy się na mandat karny lub co gorsza możemy spowodować… Read more »

czytaj więcej...
Akumulator - Rusin pomoc drogowa

9 listopada 2018, kategoria: Porady.

Akumulator jest źródłem energii dla całego samochodu. Bez akumulatora rozruch jakiegokolwiek podzespołu jest niemożliwy. Dlatego każdy wie, jak ważne jest dobre ogniwo. Nie ma chyba kierowcy, który choć raz nie stanąłby przed koniecznością jego zakupu. Przeczytaj, co zrobić, aby nie popełniać błędów przy zakupie akumulatora!

czytaj więcej...
radiowóz policji na ulicy

4 października 2018, kategoria: Porady.

O prawie jazdy marzy bardzo wielu z młodych ludzi. Po ukończeniu 18. roku życia dorosły decyduje się na podejście do egzaminu na prawo jazdy, dzięki któremu pełnoprawnie będzie mógł poruszać się po wszelkich drogach. Czekają go spotkania teoretyczne z instruktorami oraz zajęcia praktyczne. Do zdania ma nie tylko egzamin praktyczny, w którym musi wykazać się… Read more »

czytaj więcej...