Awaryjne odpalanie pojazdów to usługa dedykowana nie tylko osobom przyjezdnym, ale jej odbiorcami są również mieszkańcy miasta Zgorzelec. Jeśli twoje auto milczy, nie daje się odpalić, a wszelkie symptomy wskazują na rozładowaną baterię, zadzwoń do nas na czynny całą dobę awaryjny numer 665 545 990 – pomożemy o każdej porze dnia i nocy. Także w niedziele i święta.

Odpalimy twój samochód z kabla. Wiemy, jak to się robi. To nasz codzienny chleb powszedni. Oprócz tego sprawdzamy dokładnie, dlaczego twoje auto nie reaguje. Czy zawiniła rozładowana bateria, czy rozładował ją mróz, lub zostawiłeś na noc radio lub włączone światła, a może to awaria alternatora lub innego elementu ładowania? Dla własnej pewności i poczucia bezpieczeństwa, zadzwoń i sprawdź.

Awaryjne uruchamianie pojazdów – co jeśli się nie uda odpalić auta?

Pamiętaj, że mamy własny warsztat samochodowy. Od niemal trzynastu lat naprawiamy auta. Jesteśmy w stanie pomóc ci z problemem kompleksowo, od diagnozy do kompleksowej naprawy. Posiadamy 4 holowniki. Jeśli nie uda się nam odpalić auta Twój pojazd może zostać przez nas zawieziony na lawecie do naszego lub wskazanego warsztatu a Ty na czas naprawy otrzymasz auto zastępcze lub zawieziemy Cię do hotelu. Otrzymasz fachową pomoc w tej często trudnej sytuacji.

Potrzebna Ci pomoc drogowa? Dzwoń do nas o każdej porze! Gwarantujemy szybki przyjazd w Zgorzelcu i w jego okolicach oraz fachową pomoc.

awaryjne odpalanie pojazdów